Про нас

Головна \ Про нас

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ДЕМЕТРА-ПЛЮС» впродовж 15 років займає лідируючі позиції в агро-промисловому комплексі України як виробник високоефективних комплексних добрив, а також один з провідних трейдерів мінеральних добрив і продукції сільськогосподарського напрямку.

Серед партнерів нашої компанії найбільші виробники добрив України, Білорусі, Казахстану, Узбекистану та країн ЄС.

Два власних виробничо-складських комплексу в Дніпропетровській і Донецькій областях України, загальна пропускна здатність яких становить 10-12 тис. тон на місяць, дозволяють нашій компанії якісно і своєчасно задовольняти потреби клієнтів у різноманітних добривах в будь-який період часу. Наявність власних під’їзних залізничних колій дозволяє оперативно і безперебійно приймати і відправляти продукцію залізничним транспортом покупцям по всій території України.

На сьогоднішній день введений в експлуатацію склад рідких мінеральних добрив об’ємом зберігання до 6000т в Дніпропетровській області і склад зі зберігання та переробки сипучих мінеральних добрив в Донецькій області.

До кінця 2017 року планується запустити в експлуатацію виробничо-складський комплекс в м.Сватово Луганської області. Пропускна здатність даного складу по зберіганню та переробці сипучих мінеральних добрив складе 2 000 тон/місяць; потужність складу рідких мінеральних добрив (КАС, РКД) – 2 000 тон.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ДЕМЕТРА-ПЛЮС» здійснює поставки зернових культур. За 3 роки компанія здобула стійке положення в цій сфері, встановивши партнерські відносини з понад 250 сільгоспвиробниками. Одним з напрямків компанії, що активно розвивається, є переробка зерна, що дає можливість поставляти продукти переробки на внутрішній і зовнішні ринки.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ДЕМЕТРА-ПЛЮС» бере участь в реалізації багатьох державних програм, здійснює підтримку аграрного сектора України, тісно співпрацює з Казахстаном, Узбекистаном, Єгиптом, Грузією і країнами ЄС.

Персонал ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ДЕМЕТРА-ПЛЮС» має високу кваліфікацію, професійні навички, багаторічний досвід роботи, завжди готовий надати допомогу у вирішенні Ваших питань. Гнучкий підхід до кожного клієнта забезпечує надійність поставок і взаємовигідне співробітництво.

Ми відкриті для спілкування і готові до співпраці!